Regulamin

Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką wynajmu studia fotograficznego.

 • 1
  Zasady korzystania z cykloramy
  Na cyklormę można iść w czystych butach z podeszwą zaklejoną taśmą klejącą. W przypadku zanieczyszczenia cykloramy za 1 metr kwadratowy zanieczyszczeń trzeba będzie zapłacić 50 zł.
  Nie można stać na zakręcie cykloramy, opierać się o niego, leżeć na zakręcie. W przypadku uszkodzenia cykloramy klient musi zapłacić za naprawę według stawek firmy serwisowej (od 500 zł)
  Ponadto klient jest zobowiązany do zapłaty 50% utraconych środków od czasu potrzebnego na naprawę cykloramy.
 • 2
  Wykorzystanie sprzętu
  Najemca zobowiązuje się wykorzystywać sprzęt zgodnie z jego przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa. Sprzęt oświetleniowy i studyjny może być obsługiwany przez osoby posiadające wiedzę techniczną i umiejętności z zakresu jego korzystania.

 • 3
  Rezerwacja studia
  W przypadku rezerwacji studia wymagana jest przedpłata 100%.
 • 4
  Odwołanie rezerwacji
  Odwołanie rezerwacji do 72g przed sesją –
  za darmo
  Odwołanie rezerwacji do 48g przed sesją – płatne 50% ceny
  Odwołanie rezerwacji do 24g przed sesją – płatne 100% ceny
  Jeśli opłata za odwołanie nie zostanie zapłacona, jesteś na czarnej liście.

 • 5
  Pojemność studia
  Jeśli liczba osób w studio przekroczy 8, to za każdą dodatkową osobę należy doliczyć 10 zł.
 • 6
  Czas
  Minimalny czas wynajmu to 1 godzina. Rozpoczęcie wynajmu studia to określony czas, który zarezerwowałeś. Godzina sesji jest 55 minut. Na 5 minut przed końcem najmu najemca musi opuścić halę, aby pracownik studia posprzątał przed kolejnymi gośćmi.
 • 7
  Uszkodzenie studia fotograficznego
  W przypadku wyrządzenia studia fotograficznego szkody materialnej, najemca zobowiązany jest do zwrotu kosztów szkody na miejscu.

  Uszkodzenie cykloramy wg wyceny firmy naprawcz

 • 8
  Buty halowe
  Zabrania się przebywania w studio w butach, w których przyjechałeś z ulicy. Do studia można wejść tylko w butach wymiennych. Proszę Państwo zmienić buty. Mamy dla Państwa kapcie!
 • 9
  Reklamacje
  Reklamacje dot. jakości dostarczonych usług należy zgłosić na adres koskawaw@gmail.com. W mailu zwrotnym Klient zostanie poinformowany o procedurze rozpatrzenia reklamacji, która nie powinna trwać więcej niż 14 dni.

 • 10
  Podeszwa obuwia
  Podeszwa buta, w którym osoba wchodzi na papierowe tło lub cykloramę, musi być czysta. Do klejenia podeszwy mamy taśmę samoprzylepną.
  W przypadku zabrudzenia tła papierowego pobierana jest opłata 30 zł za 1m2, cykloramy - 50 zł za 1m2

 • 11
  Generator dymu
  Możesz użyć generatora na początku lub w trakcie sesji przy wynajmie studia od 2h. Nie możesz włączyć generatora na 30 minut przed końcem sesji, ponieważ dym nie zdąży zniknąć przed kolejnymi gośćmi.
 • 12
  Filmy taneczne
  W naszym studio można nagrywać filmy taneczne!

  Ale trzeba zarezerwować ostatni termin w dniu i zapłacić za malowanie cykloramy.

  Abyśmy mieli czas na przygotowanie cykloramy dla kolejnych gości.
Studio można wynająć na warsztaty, kameralne przyjęcia oraz wieczory oraz inne imprezy. W celu wyjaśnienia informacji prosimy o kontakt.
+48696956927 (WhatsApp, Telegram)
koskawaw@gmail.com
Właścicielem studio KOSKA jest Elshad Akberau z siedzibą przy: Suwak 4-125, 02-676, Warszawa, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd w Warszawa, Wydział Gospodarczy, pod numerem NIP: 5252904399, REGON 88061619656.